Smartfon do 500 zł

Smartfon TP-LINK Neffos C5

smartfon tp link

TP-LINK Neffos C5 w kolorze czarnym to smartfon posiadający czterordzeniowy, 64 bitowy procesor, który daje mu niesamowitą moc. Do tego posiada 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu w efekcie wszystkie aplikacje działają płynnie i bez problemów. Użytkownik ma do tego mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy czy ulubioną muzykę, a także internet LTE. 

smartfon tp link

okazje.info.pl

Doskonały wygląd i wydajność

Smartfon posiada pięciocalowy wyświetlacz HD IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Zapewnia perfekcyjny, ostry obraz, bardzo uszczegółowiony, z kolorami jak żywe. Na wyposażeniu ma również świetny aparat o rozdzielczości 8 MP, pozwalający uchwycić każdy detal. A przedni aparat do robienia selfie ma rozdzielczość aż 5 MP. Ma też szerokokątny obiektyw oraz lampę błyskową z dwoma diodami, które pozwalają na wykonywanie dobrych zdjęć także w nocy. Smartfon jest typu dual sim, co pozwala nam mieć dwa numery w jednym telefonie. Aparat automatycznie dostosowuje kontrast i oświetlenie do sceny, a do wyboru jest osiem ustawień, jak np. Ludzie, Krajobraz, Noc.
Działa na bazie popularnego systemu Android 5.1. Model NEFFOS C5 ma ekran o przekątnej 5 cali oraz rozdzielczość 1280 x 720. Zastosowany procesor to Quad Core o częstotliwości taktowania 1,3 GHz. Posiada czytnik kart pamięci. Pojemność baterii to 2200 mAh. Komunikację zapewnia Bluetooth, GPS, LTE oraz WiFi.

Skomentuj